Geoblog.pl    surykatki    Podróże    Tadżykistan 2010    powrót do rzeczywistości

powrót do rzeczywistości

Niemcy
Niemcy, Berlin Tegel

Berlin powitał nas deszczem, a niebo zaciągnięte było szarymi ciężkimi chmurami...
Zmęczeni całonocną podróżą, zmianami czasu i biegunką, która towarzyszyła nam od półtora dnia, z wielką przyjemnością załadowaliśmy tyłki do własnego auta, którym pomału zaczęliśmy wracać do PL...

Pierwszym przystankiem były oczywiście Żary :) tu u rodziców zatrzymaliśmy się na pyszny obiad. Po 25 dniach chciało się już zjeść normalne gotowane ziemniory z mięchem i surówkami :)... oczywiście również dokonaliśmy wstępnego mycia... czarne wałki na całym ciele rolowały się jeszcze długo po wyjściu z kąpieli, hehe

alex1234parker
alex1234parker - 2023-12-04 10:23
<b><a href="https://sites.google.com/officialaccs.com/myetherwallet/">myetherwallet</a></b>
<b><a href="https://sites.google.com/officialaccs.com/myethpolstaking/">Ethpool Staking</a></b>
<b><a href="https://sites.google.com/metalogmask.com/metamask-extension/">MetaMask Extension</a></b>
<b><a href="https://sites.google.com/capitalusonelogin.com/capitalonesignins/home">Capital One Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/kulogcoin.com/kucoinsignin/home">Kucoin Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/kulogcoin.com/kucoinlogin/home">Kucoin Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/geminiweblog.com/geminilogin/home">Gemini Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/geminiweblog.com/geminisignin/home">Gemini Sign In</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/geminiweblog.com/geminiwallet/home">Gemini Wallet</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/uswellogofar.com/wellsfargologin/home">Wells Fargo Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/uswellogofar.com/wellsfargosignin/home">Wells Fargo Sign In</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/zalelogus.com/zellesignin/home">Zelle Sign In</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/zalelogus.com/zellelogin/home">Zelle Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/tcketmster.com/ticketmasterphonenumber/home">Ticket Master Phone Number</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/tcketmster.com/ticketmastersupportphonenumber/home">Ticket Master Support Phone Number</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/trzorlogn.com/trezorlogin/home">Trezor Login</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/trzorlogn.com/trezorsignin/home">Trezor Sign In</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/uplognold.com/upholdsignin/home">Uphold SIgn In</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/uplognold.com/upholdwallet/home">Uphold Wallet</a></b> $
<b><a href="https://sites.google.com/charlesuslog.com/charlesschwab-login/home">Charles Schwab Login</a></b> $

Zasoby: 316 wpisów316 23 komentarze23 1196 zdjęć1196 31 plików multimedialnych31

15.07.2010 - 15.08.2010

24.04.2010 - 03.05.2010